Ã–VRIGT / Diverse / Tobaksburk 11097417

nr 1109 7417

Tobaksburk

Mässing, sent 1700-tal, längd: 14 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 maj 2017
kl 20:54:18

22/5 07:23:32 1      Vinnande bud

Mässing